Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Inge Dougans -  refleksolog, autorka licznych książek i światowej sławy wykładowca jest zapraszana do prowadzenia wykładów w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Afryce. W 1991 roku była honorowym prelegentem II Kongresu Międzynarodowej Rady Refleksologów w Virginia Beach (USA). W 1993 roku została zaproszona do poprowadzenia wykładu na jubileuszowej uroczystości 10-lecia Holenderskiego Towarzystwa Refleksologii. Prowadziła cykle wykładów w Towarzystwie Refleksologii Wielkiej Brytanii. Była mówcą podczas III Światowego Kongresu Akupunktury i Medycyny Naturalnej w Kanadzie. W 1994 roku wystąpiła na Narodowym Kongresie Refleksologów w Australii i w Nowej Zelandii. Prowadziła wykłady na IV Europejskiej Konferencji Refleksologii w Danii w 2000 roku.
Inge Dougans dziewięciokrotnie gościła w Polsce. Po raz pierwszy w 2000 r. wspomagając otwarcie naszej szkoły w Warszawie. Następnie w 2003 r. prezentowała System Refleksoterapeutyczny "Vacuflex" na Międzynarodowych Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego w Łodzi oraz prowadziła wykłady dla polskich refleksologów w Warszawie. Trzy lata później (2006 r.) przybyła do Warszawy w związku z wydaniem w języku polskim swojej najnowszej książki pt. "Refleksologia - 5 elementów i 12 meridianów". W październiku 2008 odbyło się w nowej siedzibie Akademiii Refleksologii szkolenie doszkalające dla praktykujących refleksologów - "Zastosowanie wiedzy o meridianach i 5 elementach w praktyce refleksologicznej". W 2011 poprowadziła dwa seminaria na temat niepłodności i systemu Vacuflex. W lutym 2012 r. z okazji 10-lecia istnienia oddziału IARAMT w Polsce odbył się I Ogólnopolski Kongres Refleksologiczny, podczas którego Inge Dougans poprowadziła wykład na temat: "Nowotwory u kobiet - rak piersi, jajnika i macicy i ich związek z meridianami". W 2014 r. Inge Dougans podzieliła się swoją wiedzą na temat "Wpływu faz księżyca na organizm ludzki". W tym samym roku przybyła do Polski, aby rozpocząć cykl warsztatów "W centrum uwagi". Pierwsze warsztaty dotyczyły układu oddechowego. W 2015 r. Inge Dougans przybyła kolejny raz do Polski, aby poprowadzić kolejne warsztaty z cyklu "W centrum uwagi", tym razem Inge Dougans poprowadziła warsztaty "W centrum uwagi - jelito grube". Warsztaty te okazały się bardzo wartościowe, w związku z czym nasza społeczność refleksologów czeka już na kolejną wizytę naszej "mistrzyni refleksologii" w Polsce. Mamy nadzieję, że wkrótce znowu zagości w murach Akademii przekazując nam swoją wiedzę i doświadczenie.
Inge Dougans do dziś kontynuuje nauczanie refleksologii na całym świecie według swojej unikatowej metody. Obecnie The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy (IARAMT) jest rozpoznawalna na całym świecie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl