Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Transcendentalna Medytacja (TM) - Wykład wstępny i wprowadzający

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: Bez wysyłki
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Transcendentalna Medytacja. Wykład wstępny i wprowadzający - 2 godziny.

Nr kursu: KTM-1/1/18

Prowadzący: Katarzyna Michałowska, Andrzej Michałowski

Miejsce szkolenia: Akademia Refleksologii w W-wie, ul. Sternicza 57.

Terminy zajęć: 16.06.2018 r. zajęcia od godz. 10:00-12:00.

Koszt szkolenia: 30 PLN

************************************

Transcendentalna Medytacja (TM)

Transcendentalna Medytacja (w skrócie TM) jest starożytną formą medytacji, którą współcześnie odrestaurował Maharishi Mahesh Yogi. Skuteczność tej techniki potwierdzają liczne badania naukowe przeprowadzone na wielu uniwersytetach i placówkach badawczych na całym świecie.

W czasie stosowania TM umysł i ciało doświadczają stanu głębokiego odpoczynku, który jest dwa razy większy niż w czasie głębokiego snu. Doświadczamy stanu transcendencji, w którym umysł przekracza powierzchniową aktywność, którą znamy z codziennego życia, i doświadczamy stanów bardziej podstawowych, bardziej uporządkowanych i posiadających większą energię. W tym stanie następuje usuwanie głęboko zakorzenionych stresów i normalizacja naszego systemu nerwowego.

Korzyści płynące ze stosowania TM pojawiają się bardzo szybko.

Przykładowe efekty działania techniki TM:

 • Jaśniejsze myślenie – rozwijamy nasz pełny potencjał umysłowy, poprawiamy swą pamięć, rozwijamy kreatywność i intelekt.
 • Lepsze zdrowie – ponieważ stajemy się bardziej wypoczęci i zrelaksowani, zwiększamy swą odporność na choroby, odwracamy efekty starzenia się, mamy więcej energii i jesteśmy bardziej żywotni.
 • Bardziej harmonijne związki z innymi – nasze związki z ludźmi stają się bliższe, osiągamy większy spokój, pewność siebie, przeżywamy mniej lęków i stresu.
 • Pokojowy świat - obniżając nasz własny poziom stresu i promieniując wpływem harmonii na otoczenie, przyczyniamy się do tworzenia pokoju na świecie.

***************************

Struktura kursu Transcendentalenj Medytacji:

 1. 16 czerwca 2018 (sobota), godz. 10:00-12:00: Wykład Wstępny i Wprowadzający. Po wykładzie słuchacze podejmują decyzję o udziale w dalszym Kursie i dopiero wtedy wnoszą opłatę za Kurs (ceny podajemy poniżej).
 2. 16 czerwca 2018 (sobota), od godz. 14:00: Osobista instrukcja („Jak medytować“) dla każdego słuchacza Kursu.
 3. 17 czerwca 2018 (niedziela), godz. 10:00-12:00: Pierwszy dzień sprawdzenia - Weryfikacja doświadczeń i dalsze instrukcje.
 4. 18 czerwca 2018 (poniedziałek), czas rozpoczęcia zajęć zostanie uzgodniony z grupą (potrwają one 1,5-2 godziny): Drugi dzień sprawdzenia - Mechanizm Transcendentalnej Medytacji na podstawie osobistego doświadczenia.
 5. 19 czerwca 2018 (wtorek), czas rozpoczęcia zajęć zostanie uzgodniony z grupą (potrwają one conajmniej 2 godziny): Trzeci dzień sprawdzenia - Mechanizm rozwijania wyższych stanów świadomości.

Opłaty:

Całkowita cena kursu obejmuje wykłady i szkolenia a także 6 miesięczną opiekę ze strony prowadzących kurs.
W tym 6 miesięcznym okresie zapewniamy specjalny program w czasie którego osoby nauczone TM mogą wyjaśnić swoje doświadczenia i zweryfikować poprawność stosowania techniki.

 • Wykład Wprowadzający - opłata 30 zł w e-sklepie (www.refleksoterapeuta.pl) lub 40 zł płatne gotówką przed wykładem. Cena za Wykład zostanie odliczona od ceny całkowitej za Kurs.
 • 1500 zł to koszt kursu dla dorosłej pracującej osoby.
 • 750 zł to koszt kursu dla studentów, emerytów i rencistów oraz bezrobotnych (w przypadku bezrobotnych konieczne jest potwierdzenie z urzędu pracy).
 • 2500 zł to koszt kursu dla rodziny (tata, mama, dzieci do 24 roku życia).
 • Opłata specjalna 375 zł dla osób w bardzo trudnej sytuacji - do omówienia z prowadzącymi kurs.

UWAGA! Ograniczona liczba miejsc na Kursie.


Informacje o prowadzących Kurs TM:
Pełna informacja o nas znajduje się tutaj: http://www.tm.net.pl/index.php/kim-jestesmy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl