UWAGA!!!

Prosimy, aby nie łączyć zamówienia plansz z innymi produktami.

Mapy wysyłane są w tubach i nie ma możliwości dołączenia do nich innych produktów.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dane teleadresowe

Europejska Akademia Refleksologii

ul. Ceramiczna 5F/2
03-126 Warszawa
woj. mazowieckie

sklep@refleksoterapeuta.pl
+48 517 617 046

Sun Spot (piramidy energetyczne)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 7 986,00 zł 7986.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

5G-Power Pick —  

transformacja całej przestrzeni. Każda plamka słoneczna ma około 50 mm X 30 mm i są one dostarczane w zestawie 4, przy czym wszystkie 4 przeznaczone są do użytku razem jako zestaw w jednym obszarze. Każda z czterech tachionizowanych plam słonecznych wytwarza pole energii tachionu, które rozciąga się na około 27 metrów (90 stóp) pod kątem 90°. Gdy tachiony jednej plamy słonecznej przecinają się z drugą, generowane jest pole NEO lub słodki punkt. Jest to głęboko wzmacniane, gdy Tachiony wypływające z czterech Plam Słonecznych zderzają się i tworzą synergiczny efekt rozszerzających się Pól NEO.

Plamy słoneczne to najlepsze narzędzia tachionizowane do pomieszczeń, które wymagają ochrony i odmłodzenia z powodu szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego (EMF), zanieczyszczenia telefonów komórkowych 3G, 4G i 5G oraz dysonansowych wzorców energii. Idealny do domów, dużych pomieszczeń, środowisk pracy, sal konferencyjnych, pokoi do medytacji, sanktuariów lub wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć najbardziej energetycznie wzmocnione środowisko.

Opracowane w 1993 roku przez profesora Davida Wagnera, te bardzo poszukiwane narzędzia Tachyon były dostępne wyłącznie na warsztatach i na Uniwersytecie Zintegrowanej Nauki w Kalifornii. Profesor Wagner poprosił o udostępnienie ich wszystkim.

KORZYŚCI:

Tachyon Sun Spots dla wielu będą ważną częścią prosperowania w świecie 5G . Są używane jako podstawowe narzędzie w tworzeniu świętej przestrzeni. Po umieszczeniu zmieniają one otoczenie domu i miejsca pracy dzięki energii, która poprawia życie. Rezultatem jest spokojne, spokojne  środowisko  bazowe . Plamy słoneczne  służą do przeciwdziałania skutkom pól elektromagnetycznych (EMF) i promieniowania telefonów komórkowych, w tym fal milimetrowych 5G, które zakłócają i destabilizują systemy biologiczne. 

Plamy słonecznesą najlepszym narzędziem Tachionów do pomieszczeń, które są zubożone z powodu pól elektromagnetycznych, elektrosmogu, sfery (częstotliwości generowane przez pogodę), pól geopatologicznych, zanieczyszczenia telefonów komórkowych lub ludzkich dysonansowych zachowań. Doskonale sprawdzają się w domach, dużych pokojach, środowiskach pracy i miejscach spotkań. Gdziekolwiek chcesz wspierać i promować jasność umysłu, oczyszczenie, koncentrację i medytacyjne środowisko czystej energii.

ZASTOSOWANIA:

Sun Spots są dostępne w zestawie czterech, specjalnie zaprojektowanych, aby wszystkie cztery mogły być używane w tej samej przestrzeni. Pożądany efekt najlepiej osiągnąć, gdy Plamy Słońca zostaną umieszczone w formacji „X”, jak opisano w poniższych instrukcjach. Umieszczone w odpowiedni sposób Plamy Słoneczne mają na celu ułatwienie przepływu Tachionu, który energetyzuje i rozdziela energie, tworząc czystą przestrzeń energetyczną, a także doskonale zrównoważoną atmosferę.

KIERUNKI:

Umieść po jednym Plamie Słonecznym w każdym z czterech rogów pokoju/domu, szerokim bokiem skierowanym na zewnątrz (z dala od ściany w kierunku środka domu). Umieść je tak, aby wszystkie belki spotkały się na środku pokoju/domu, tworząc formację „X”  . Zewnętrzna krawędź X reprezentuje cztery rogi pokoju. Gdy tachiony jednej plamy słonecznej przecinają się z drugą, generowane jest pole NEO lub słodki punkt. Jest to dogłębnie wzmocnione, gdy cztery Tachiony wypływające z plam słonecznych przecinają się, tworząc synergiczny efekt rozszerzających się Pól NEO.  Plamy słoneczne można umieścić w rogach pomieszczenia, na podłodze lub suficie, w zależności od preferencji.

 


Przeciwwskazania i przestrogi:

Brak

ROZMIAR:

Plamy słoneczne mają wymiary 50 mm x 30 mm i są dostępne w zestawie 4.

Notatka od Davida Wagnera

david-1.jpgDzielę się tym na wszystkich warsztatach, twarzą w twarz. Ale dzisiaj dzielę się z wami tym wglądem.

Te profesjonalne narzędzia Crystal są ręcznie polerowane na najnowocześniejszym sprzęcie lapidarnym. Nie używamy żadnych maszyn do fasetowania, ponieważ nasze mistrzowskie frezy straciłyby połączenie z elementem, który tworzą. Dlatego standardem jest widywanie drobnych kosmetycznych „piegów”. Każdy kawałek jest wyjątkowy - tak jak ty i ja. Uważam, że piegi nadają utworowi osobowość i charakter. Piegi nigdy nie zmieniają mocy ani potencjału Tachyonizacji™ tego profesjonalnego narzędzia. 

Ciesz się nimi jako prezentem, do którego zostali stworzeni, narzędziami transformacji.


Specjalna notatka:

Ze względu na rozmiar, na tylnej warstwie szkła dichroicznego mogą występować drobne zmiany kosmetyczne. W żaden sposób nie wpływają na skuteczność tego niesamowitego narzędzia.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl