PRZERWA URLOPOWA!!!

informujemy, że w dniach 27.05.-3.06.2024 r., jesteśmy na urlopie.

Wszelkie zamówienia będą realizowane po naszym powrocie.

PRZERWA URLOPOWA!!!

informujemy, że w dniach 27.05.-3.06.2024 r jesteśmy na urlopie. Wszelkie zamówienia będą realizowane po naszym powrocie.

UWAGA!!!

Prosimy, aby nie łączyć zamówienia plansz z innymi produktami.

Mapy wysyłane są w tubach i nie ma możliwości dołączenia do nich innych produktów.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dane teleadresowe

Europejska Akademia Refleksologii

ul. Ceramiczna 5F/2
03-126 Warszawa
woj. mazowieckie

sklep@refleksoterapeuta.pl
+48 517 617 046

5G Tachionizowany Ultra Mikro dysk na telefon

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 245,00 zł 245.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Dyski telefoniczne 5G-ULTRA

Od samego początku różnice w technologii 5G i zagrożenia, jakie stanowią dla naszego zdrowia, były w centrum globalnych kontrowersji. Istnieje ponad 10 000 artykułów naukowych opisujących systemy bezprzewodowe w ostrych i przewlekłych problemach zdrowotnych. (czytaj więcej) Weszliśmy w nową erę technologiczną, w której można bez wyboru zanurzyć ludzkość w  świecie 5G  bez ucieczki. Wszystkie telefony komórkowe 5G  działają w pobliżu najwyższych częstotliwości widma fal radiowych. 5G emanujące z urządzeń ręcznych zakłóca subtelne organizujące się pola energetyczne (SOEF) ciała i może powodować poważne zaburzenia równowagi i choroby. Aby prosperować w  świecie 5G , musimy podnieść nasz system energetyczny, aby stał się nadprzewodnikiem. Tachyonizowane dyski telefoniczne 5G ULTRA  przekształcić te zakłócające wzorce fal i pomóc użytkownikowi przejść w kierunku wyższych poziomów porządku i równowagi.

Do 2020 roku światowym standardem ochrony telefonów komórkowych był Original Tachyon Phone Cell . Ostatecznie opracowano dwa rozmiary, 24 mm i 35 mm. Oba są jednowarstwowymi mikrodyskami tachyonizowanymi. Obydwa służą od lat jako zaufane rozwiązanie do ochrony telefonów komórkowych 4G. Niestety, żaden z nich nie był tak skuteczny w telefonach 5G. 

Dlatego David Wagner opracował nowy dysk telefonu 5G-Ultra . Dysk 5G_Ultra różni się znacznie od oryginalnego jednopłaszczyznowego dysku Tachyon Phone Micro Disks. Nowy dysk telefonu 5G-Ultra jest warstwowym kompozytem wykorzystującym dwa przeciwstawne pola z 2 tachyonizowanych mikro dysków 24 mm. Wynik jest znaczący. Nowy dysk telefonu 5G-Ultra tworzy duże ochronne pole Ultra Field i, co ważniejsze, jest to rozwiązanie telefonu komórkowego 5G. Powstał nowy standard ochrony telefonów komórkowych 5G.

Korzyści:

Wskazany do użytku we wszystkich telefonach komórkowych 5G. Dysk telefonu 5G ULTRA to potężna bezpieczna ochrona w  świecie 5G . Tachyonizowane  dyski telefoniczne 5G-ULTRA  przekształcają destrukcyjne bifurkacje fal 5G, pomagając użytkownikowi. 

Wskazówki:

Tachyonizowane dyski telefoniczne 5G-ULTRA są dołączone do dwustronnej samoprzylepnej naklejki. Wystarczy zdjąć papierowy podkład i przykleić go do czystej, suchej powierzchni komory baterii telefonu. Z żadnego powodu nie przecinaj plastikowej laminacji ani nie oddzielaj kompozytu warstwowego. Celem laminowania i kompozytu jest ochrona dysków wewnętrznych podczas codziennego użytkowania.

Rozmiar:

Dysk telefonu 5G ULTRA ma 24 mm, a grubość 2,5 mm

Przeciwwskazania i przestrogi:

* Tachyon 5G-ULTRA Phone Disks jest kluczową częścią ogólnego planu  ochrony 5G . Jednak w celu zapewnienia maksymalnej ochrony, szczególnie w przypadku ciężkich użytkowników, zdecydowanie zalecamy ograniczenie ekspozycji i unikanie trzymania urządzenia blisko głowy lub ciała przez dłuższy czas.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl