PRZERWA URLOPOWA!!!

informujemy, że w dniach 27.05.-3.06.2024 r., jesteśmy na urlopie.

Wszelkie zamówienia będą realizowane po naszym powrocie.

PRZERWA URLOPOWA!!!

informujemy, że w dniach 27.05.-3.06.2024 r jesteśmy na urlopie. Wszelkie zamówienia będą realizowane po naszym powrocie.

UWAGA!!!

Prosimy, aby nie łączyć zamówienia plansz z innymi produktami.

Mapy wysyłane są w tubach i nie ma możliwości dołączenia do nich innych produktów.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dane teleadresowe

Europejska Akademia Refleksologii

ul. Ceramiczna 5F/2
03-126 Warszawa
woj. mazowieckie

sklep@refleksoterapeuta.pl
+48 517 617 046

Tachionizowana Płytka dwustronna (10 cm)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 411,00 zł 411.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Płytka Tachionizowana może być stosowana do różnych miejsc. Może być używana do skrzynek elektrycznych (z bezpiecznikami), na komputery, lodówki, telewizory i laptopy. Wiele osób korzysta z niej, aby poprawić jakość snu i/lub marzeń sennych.

Badania pokazują, że Płytki Tachionizowane zainstalowane w skrzynce z bezpiecznikami w domu lub biurze neutralizują negatywne skutki pól elektromagnetycznych, a w tym samym czasie, poprawiają biologiczne funkcjonowanie. Te przełomowe badania wskazują również, że gdy obwody są zabezpieczone Płytkami Tachionizowanymi jedzenie przygotowane z urządzeń elektrycznych mają większą energię.

Płytka Tachionizowana jest zbudowana ze specjalnego dwutlenku krzemionkowego, który został naukowo opracowanym dla przemysłu high-tech. Krzemionka jest doskonałym przewodnikiem i tworzy potężne komórki. Płytka Tachionizowana jest bardzo cienka i ma tendencje do łatwego złamania. Z tego powodu jest zalaminowana. W przypadku złamania płytka pozostaje całkowicie skuteczna, dzięki zalaminowaniu, które utrzymuje wszystkie kawałki razem. UWAGA: nie można usuwać plastiku otaczającego płytkę!

Potencjalne zastosowanie:

Stosowanie ze skrzynkami elektrycznymi:

1. Otwórz drzwi do skrzynki.

2. Użyj taśmy dwustronnej. Przymocuj Płytkę Tachionizowaną do wnętrza drzwi stroną z napisem „Energy flows out this side” ("Energia wypływa po tej stronie") skierowaną do siebie. Po zamknięciu drzwi energia zostanie skierowana do wyłączników.

3. Płytka Tachionizowana powinna zostać umieszczona tak, aby w swoim zasięgu miał około 80% przełączników, wówczas zapewni to należną ochronę.

Stosowanie z komputerami:

Zaleca się stosowanie Płytki Tachionizwanej na monitorze komputera, nawet, jeśli masz płytkę na skrzynce z bezpiecznikami. Wystarczy przykleić płytkę dwustronną taśmą samoprzylepną do tyłu monitora, stroną z napisem „Energy flows out this side” ("Energia wypływa po tej stronie") zwróconym w stronę monitora.

Stosowanie z lodówkami:

Umieść Płytkę Tachionizowaną pod szufladą w lodówce tak, aby strona z napisem „Energy flows out this side” ("Energia wypływa po tej stronie") była skierowana ku górze. Umieszczając ją w szufladach, które zazwyczaj znajdują się na dnie lodówki, płytka energetyzuje wszystko, podnosząc bioenergetykę wszystkich warzyw, owoców i innych produktów.

 Stosowanie z wodą pitną:

Umieść galon wody na Płytce Tachionizowanej. Po około 5 godzinach woda będzie naładowana i osiągnie pełen potencjał. Taka woda jest doskonała do picia oraz do podlewania roślin.

Stosowanie na lepszy sen:

Za pomocą dwustronnej taśmy samoprzylepnej montujemy Płytkę Tachionizowaną do ściany z napisem „Energy flows out this side” ("Energia wypływa po tej stronie"), zwróconym w kierunku głowy. Najlepsza odległość to 15 cm powyżej lub poniżej poziomu głowy, aby energia przepływała swoim polem energetycznym, a nie ciałem. Istnieją doniesienia o całkowitym zaniknięciu snów i bardziej spokojnym śnie podczas korzystania z płytek w nocy.

Stosowanie w ogrodzie:

Umieść Płytkę Tachionizowaną w glebie na początku rządu z roślinami z napisem „Energy flows out this side” ("Energia wypływa po tej stronie"), w stronę długości rzędu. Energetyzuje to około 450 cm gleby, tworząc mocniejsze, zdrowsze rośliny oraz zwiększając wydajność warzyw lub kwiatów.

WYMIARY:

10 cm

Przeciwwskazania:

Brak

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl